Rozwijaj swoją
skuteczność zawodową i
swoją firmę z
Akademią Intelli7®

academy softskills

 

ACADEMY Intelli7® zapewnia Ci środki do rozwijania wiedzy z zakresu ZL.

Korzystasz z nich we własnym tempie, zgodnie ze swoimi potrzebami.

Wzywasz wsparcie, gdy go potrzebujesz.

<strong>Treść</strong>

Treść


Znajdujesz w ACADEMY :

  • protokoły, które możesz łatwo dostosować do swoich potrzeb i natychmiast zastosować,
  • zasoby, dokumenty, wsparcie,
  • zrozumienie człowieka, indywidualne, relacyjne i zbiorowe,
  • narzędzia animacji,
  • techniki animacji, w tym te specyficzne dla Intelli7®,
  • wsparcie sprzedaży,
  • i wiele więcej.

<strong>Wsparcie</strong>

Wsparcie


Korzystasz z naszego bezpłatnego, nieograniczonego wsparcia (w zależności od poziomu licencji).

Nasi Certyfikatorzy odpowiadają na Twoje pytania, dostarczają rozwiązania i pomagają budować projekty.

W ten sposób korzystasz z całego doświadczenia dzielonego przez Intelli7® przez kilka dekad.

Dzięki naszym materiałom pomocniczym, będziesz mógł zintegrować metody pracy, które dowiodły swojej skuteczności, zgodnie z Twoimi potrzebami.

Dodatkowo, będziesz miał dostęp do Szkoleń (kilka razy w roku, zazwyczaj twarzą w twarz), Webinariów i Certyfikacji Specjalizacyjnych.


sandrine rignol
<span style='font-size:1rem;'><strong>SANDRINE RIGNOL Ph.D - 100+CENT</strong></span><br>PARIS - France<br><a style='font-size:0.7rem; text-transform: lowercase; text-decoration:underline' href='https://www.100pluscent.fr' target='_blank'>www.100pluscent.fr</a>

SANDRINE RIGNOL Ph.D - 100+CENT
PARIS - France
www.100pluscent.fr


Konsultant RH - Profesjonalny Trener

Certyfikowałem się w Intelli7 pod koniec 2016 roku, w tym samym czasie, gdy ukończyłem certyfikację coachingową. Po ponad 15 latach pracy w przemyśle jako HRM/HRD wydawało mi się, że dobrze rozumiem ludzi.

Przyszedłem, aby zdobyć metody i narzędzia, aby lepiej radzić sobie z problemami, które często napotykamy w RH.

Siła Intelli7 leży w jego zdolności do obiektywizacji i scharakteryzowania tego, co częściej jest domeną wrażeń, które są mniej lub bardziej pomieszane i mniej lub bardziej podzielane przez interesariuszy. A im szybciej mamy świadomą, wspólną diagnozę, tym szybciej możemy rozwiązać problem.

Inną mocną stroną Intelli7 jest to, że jest to prawdziwy szwajcarski scyzoryk, który można dostosować zarówno do indywidualnych, jak i zbiorowych problemów.

Używam go do rekrutacji, rozwoju menedżerskiego lub rozwoju talentów, a także do wsparcia komitetu wykonawczego lub zarządzania zmianą organizacyjną.

Intelli7 pomaga mi szybko zdiagnozować i zaproponować ustrukturyzowane podejście, które odpowiada na zidentyfikowane problemy.

Wielu moich klientów powiedziało mi już: Widziałem, że coś jest nie tak, ale nie mogłem sformułować problemu. Twoja interwencja jest wyjątkowa.


puceMoje referencje:
Alfa Laval, MBDA, przemysłowe MŚP, firmy konsultingowe, stowarzyszenia w sektorze medyczno-społecznym

patrick sedillo
<span style='font-size:1rem;'><strong>Patrick SEDILLO Ph.D- SEDILLO CONSEIL</strong></span><br>CAEN - Francja<br><a style='font-size:0.7rem; text-transform: lowercase; text-decoration:underline' href='https://www.facebook.com/sedilloconseil' target='_blank'>kontaktuj się ze mną</a>

Patrick SEDILLO Ph.D- SEDILLO CONSEIL
CAEN - Francja
kontaktuj się ze mną


Farmaceuta - Konsultant - Profesjonalny Trener

Aby wspierać moje interwencje jako trenera, konsultanta i coacha, od kilku lat stosuję podejście Intelli7, które podkreśla bogactwo człowieka.

Dzięki Intelli7 byłem w stanie poprawić swoje umiejętności w służbie moim klientom, zyskać różne kąty, z których można zoptymalizować moje interwencje, lepiej zrozumieć moją rolę i w pełni zmierzyć zarówno świadome, jak i nieświadome aspekty relacji z moimi klientami.

Dzięki Intelli7 jestem bardziej wydajny i precyzyjny w sposobie, w jaki wspieram ich w ich projektach, takich jak łączenie zespołów, znajdowanie sposobów motywowania pracowników, zarządzanie złożonymi sytuacjami, z którymi spotykają się na co dzień (nieporozumienia, konflikty, ....), .....

Mogę zasugerować menedżerom postawy, które muszą przyjąć, aby wykorzystać potencjał swoich pracowników, i podkreślić cechy, które mają tendencję do zaniedbywania lub nawet odrzucania spontanicznie lub nieświadomie.

Zasada dwutygodniowego nadzoru pozwala mi stale rozwijać moją praktykę, aby moi klienci odnosili sukcesy w swoich projektach i byli zadowoleni, co skutkuje Zachwytem moich klientów.


puceMinhas referências: :
Pharma Système Qualité (PHSQ) - Pharmacie de l'Europe (27) - Pharmacie des corsaires (35) - Pharmacie du donjon (27) - Nordprint (80) - UFR Santé Caen

Copyright Intelli7.com - 1993-2024